Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme
Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme

Iskolavezetőség

Fábri Eufrozina

Egri Szakképzési Centrum kancellár

Oroián Erzsébet

igazgató

Husanyicáné Érsek Enikő

nevelési igazgatóhelyettes, kollégiumvezető

Kovács Eszter

igazgatóhelyettes

Laczik Rudolf

gyakorlati oktatásvezető


Tanáraink

Ács Csaba

szakmai elméleti tanár, vendéglátás és kereskedelem

Balassa Tamás

szakmai tanár, festő, mázoló és tapétázó

Baloghné Godó Katalin

angol

Jamrik Gábor

történelem, földrajz

Kenézi Emőke

testnevelés

Balogh Tamásné

magyar nyelv és irodalom, információkezelés

Hatvani Ferenc

testnevelés

Dorkó Szabolcs

 történelem, informatika

Juhász Mária Magdolna

szakmai tanár, közgazdasági, marketing és vállalkozási ismeretek

Kocsis Tiborné 

 pályaorientációs tanár, pedagógia

Kiss Ernő

szakmai tanár, vendéglátás

Molcsán Márió

testnevelés

Lakatos Liána

angol

Talán Éva

matematika, fizika

.

Kovács Tamás

biológia, kémia

Kulman Ildikó

történelem, földrajz

Pál Katalin

német, történelem

Szerencsés Melinda

német, pedagógia

Vincze József

történelem

Meziné Siklóssy Ágota

szakmai tanár, kereskedelem

Mizser László

szakoktató, festő, mázoló és tapétázó

Nagy Viktória

testnevelés

Széles József

szakmai tanár, vendéglátás

Tajti Tamásné

kollégiumi nevelőtanár, pedagógia

.


Kelemen Edit                         iskolatitkár 

Baksy Bence                          rendszergazda

Tanáraink:


Báti Anita – kollégiumi nevelőtanár (GYES)

Hajdara-Herczeg Hajnalka - kommunikáció

Hajducsek Judit - magyar nyelv és irodalom,

Kozma László - kollégiumi nevelőtanár

Kovács István – szakmai tanár, társadalmi, rendvédelmi és közigazgatási ismeret

Fülöpné Budavári Erika - pedagógia

Kopkáné Nagy Boglárka - vendéglátás

Novák Emese - pedagógia

Rusznyák Lászlóné - rendészet

Óraadó tanáraink

Barla Ibolya - vendéglátás

Benedek Csaba - testnevelő

Bónáné Sztercsik Beáta - matematika

Katonáné Krenyácz Ildikó - informatika

Kertesi László - rendészet és közszolgálat

Kiss Endre – rendészetmés közszolgálat

Kónya Gyula - bányaművelés

Perjés-Tóth Renáta - magyar nyelv és irodalom

Révfy Ivánné - matematika

Simon János - matematika

Szabados Gyula – festő , mázoló és tapétázó 

Tóth István – bányaművelés