Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme
Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme

Iskolavezetőség

Fábri Eufrozina

Egri Szakképzési Centrum kancellár

Tóth Zsolt

Egri Szakképzési Centrum főigazgató

Oroián Erzsébet

igazgató

.

.

Husanyicáné Érsek Enikő

igazgatóhelyettes

Kovács Eszter

igazgatóhelyettes

Laczik Rudolf

igazgatóhelyettes

.

.


Tanáraink

Ács Csaba

szakmai elméleti tanár, vendéglátás és kereskedelem

Balassa Tamás

szakmai tanár, festő, mázoló és tapétázó

Baloghné Godó Katalin

angol

Kenézi Emőke

testnevelés

.

Balogh Tamásné

magyar nyelv és irodalom, információkezelés

Hatvani Ferenc

testnevelés

Dorkó Szabolcs

 történelem, informatika

Juhász Mária Magdolna

szakmai tanár, közgazdasági, marketing és vállalkozási ismeretek

Kocsis Tiborné 

 pályaorientációs tanár, pedagógia

Kiss Ernő

szakmai tanár, vendéglátás

Molcsán Márió

testnevelés

Lakatos Liána

angol

Talán Éva

matematika, fizika

.

Kovács Tamás

biológia, kémia

Kulman Ildikó

történelem, földrajz

Pál Katalin

német, történelem

Szerencsés Melinda

német, pedagógia

Vincze József

történelem

Meziné Siklóssy Ágota

szakmai tanár, kereskedelem

Mizser László

szakoktató, festő, mázoló és tapétázó

Nagy Viktória

testnevelés

Széles József

szakmai tanár, vendéglátás

Tajti Tamásné

tanár

.


Kelemen Edit                         iskolatitkár 

Baksy Bence                          rendszergazda

Tanáraink:


Báti Anita – kollégiumi nevelőtanár (GYES)

Fülöpné Budavári Erika - pedagógia

Hajdara-Herczeg Hajnalka - kommunikáció

Hajducsek Judit - magyar nyelv és irodalom,

Kopkáné Nagy Boglárka - vendéglátás

Kovács István – szakmai tanár, társadalmi, rendvédelmi és közigazgatási ismeret

Kozma László - kollégiumi nevelőtanár

Novák Emese - pedagógia

Rusznyák Lászlóné - rendészet

Óraadó tanáraink

Barla Ibolya - vendéglátás

Benedek Csaba - testnevelő

Bónáné Sztercsik Beáta - matematika

Katonáné Krenyácz Ildikó - informatika

Kertesi László - rendészet és közszolgálat

Kiss Endre – rendészetmés közszolgálat

Kónya Gyula - bányaművelés

Perjés-Tóth Renáta - magyar nyelv és irodalom

Révfy Ivánné - matematika

Simon János - matematika

Szabados Gyula – festő , mázoló és tapétázó 

Tóth István – bányaművelés