Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme
Egri Szakképzési Centrum
Március 15. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3024 Lőrinci, Kastélykert
OM Azonosító: 203035

Weboldal alcíme

9. A
Rendvédelem és közszolgálat
Of.: Krizsány Patrícia


Baranyi Benjámin Kristóf
Baranyi Mária Gitta
Benus Krisztián Ferenc
Biró Patrik
Branduschek Gábor
Buzás Dominika
Csík Petra
Edvi Boglárka
Garami Boglárka
György Martin Viktor
Hudák Bence
Kovács Brigitta
Lőrincz József
Magyar Tamás
Mikula Norbert 
Nagy Eszter Gréta
Oláh Krisztián 
Radics Dalma 
Szőke Dominik Imre
Terék János Tamás
Urbán Tünde Mária 
Varga Izabella
Varju Balázs
Vidák Milán Aladár
Bende Anasztázia

9. B

Pedagógia/vendéglátás
Of.: Talán Éva


Alapi Letícia Melinda
Balugyánszki Viktória 
Baranyi Doroti Bernadett
Éberl Róbert 
Kövesdi Martina
Majoros Mátyás 
Marton Gyula
Sebők Imola
Nagy Vanessza
Bagi Boglárka
Balog Mirella
Bánka Judit Sára
Bősze Boglárka
Csemer Franciska Piroska
Csömör Mária
Daróczi Borbála
Hajdu Blanka
Hegyi Kinga
Kanzler Dominika
Oláh Kitti
Petrolán Eszter
Rabb Éva Hajnalka
Rafael Ramóna 
Szabó Dorina
Szita Alexandra
Vitok Luca Flóra 
Gyepes Zoltán

9. C osztály
Festő, Bányász
Of.: Balassa Tamás


Baranyi Sándor
Burai Ádám
Éll István József
György Roland
Jónás Rómeó Valentin
Koós Márkó
Rozgonyi Attila
Csordás Norbert
Fényes Richárd Gyula
Gáspár Marcell Ferenc
Kómár József
Nemes Bence
Német Alexander
Porteleki Tamás Róbert
Sándor Dávid
Sebők Martin
Urbán Lajos

9. D osztály
Pincér, Szakács
Of.: Ács Csaba Tamás


Bangó Letícia
Dudok Dominik
Gaál Angelika 
Gulyka Benjámin Balázs
Horváth Richárd
Kékkő Martina Mercédesz 
Oláh Nikolett
Palásti Friderika
Rácz Kevin
Rácz Melani Melinda
Bende Anna Edit
Flach Veronika
Fodor Kitti
Herbai Dávid
Horváth Dzsenifer 
Jávori Gábor
Kertész Tibor
Király Pálma
Simon Nikoletta
Szoták Richárd
Buzás József 

9. E osztály
Cukrász, Eladó
Of.: Juhász Mária Magdolna


Kalácska Enikő
Kovács Evelin
Albert Alexandra
Tamás Vivien
Boros Gréta
Jónás Mercédesz
Bolgya Virág
Binder Dávid
Buda Cintia
Baranyi István
Nádasdi Anna
Pásztor Nikolett
Rácz Tibor
Rádóczki Renáta 
Ravasz Péter Pál
Rus Adrián Máté
Sallai Bence 
Tóth Katalin Kinga

9. F - HÍD II. osztály
Of.: Kovács Tamás


Bangó Regina Anna
Baranyi Alex Béla 
Bóna Krisztián
Hajdara Norbert Szilárd
Holló Kristóf
Oláh Dávid Dominik
Puporka András
Szentkuti Levente